VÄLKOMMEN TILL REDKEN PROSHOP – DEN OFFICIELLA WEBSHOPPEN FÖR FRISÖRER!

Vi gör vårt yttersta för att svara på alla dina frågor. Det kan gälla varor, beställningar, erbjudanden eller betalning - tveka inte att skicka epost, ringa oss eller varför inte chatta med oss?

Hör även gärna av dig med synpunkter på vad du tycker är bra och dåligt med Redken Proshop. Kanske har du någon idé om hur vi kan bli bättre?

Telefontid: Vardagar 09.00 - 16.00. 

Kundtjänst: +46 (0) 85 86 15 310

E-post: ppdkundtjanst.se@loreal.com (Vänligen ange alltid ditt kundnummer när du kontaktar oss via email)

@redkennordic #redkennordic

Baumgardt Henrik Henrik.BAUMGARDT@loreal.com 076-5365283
Bergsman Martin Martin.Bergsman@loreal.com 076-5365281
Bjernliden Carl Carl.BJERNLIDEN@loreal.com 076-5365352
Brentegani Emma  Emma.BRENTEGANI@loreal.com 076-5365287
Christensen Hanna Hanna.CHRISTENSEN@loreal.com 076-5365291
Nielsen Andreas Andreas.NIELSEN@loreal.com 076-5365294
Christensson Ove Ove.CHRISTENSSON@loreal.com 076-5365282